Uitslagen

Ochtend PR < 3.20 - Polsstokhoogspringen

# Atleet Vereniging Polshoog OBP
1 Henry van der Ziel VAV 3,20
2 Brigitte van de Kamp Hilversum 2,90 3,01
3 Thomas de Vos VAV 2,80 2,85
4 Yvonne Blok AAC 2,70 3,00
4 Max Veldhuizen GAC Hilversum 2,70 2,91
6 Ilse Hengeveld GAC Hilversum 2,40 2,60
7 Kim De Pater VAV 2,20
8 Jiska Mollema VAV 2,00
9 Noga Piepenbroek ARV Ilion 1,90
Florian Vriezen GAC Hilversum 2,55
Arja Pouwels ARV Ilion

Middag PR > 3.20 – Polsstokhoogspringen

# Atleet Vereniging Polshoog OBP
1 Thijmen Hakenkruger Hilversum 3,80 3,60
2 Tom de Pater VAV 3,60 3,61
2 Koen Duikersloot GAC Hilversum 3,60 3,42
4 Pieter Knotnerus AV Feniks 3,40 3,40
4 Luc Blank Hilversum 3,40 3,42
6 Cédric Chambrillon PAC 3,30 3,50
7 Otte Wienese GAC Hilversum 3,20 3,35
7 Luca Louwris AV Feniks 3,20
7 Hidde Mollema Veenendaal 3,20 3,50
10 Tom Fontani Hilversum 3,10 3,12
Isabel Janssen PAC
Erwin de Gier PAC 3,50

Middag PR > 3.80 – Polsstokhoogspringen

# Atleet Vereniging Polshoog OBP
1 Léon Mak Heerde 4,80 5,01
2 André Faesen Tilburg 4,50 4,47
3 Maurits van der Ziel VAV 4,30 4,26
4 Duane van Dijkhuizen Fortius 4,00 4,11
4 Tobias van Ee GAC Hilversum 4,00 3,90
6 Yoram Vriezen GAC Hilversum 3,80 3,92
Nils Stok PAC 4,31
Christian Oberdorfer GAC Hilversum 4,73

Jongens Junior A – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Koen StapelARV Ilion4,814,86
2Koen KoendersPrins Hendrik4,614,86
3Glenn KunstHaag Atletiek4,014,65
3Jordi van der WalPAC4,014,12
5Sjoerd WezelenburgAV Lycurgus3,913,80
6Jelle De JongAV Lycurgus3,613,80
6Aron BlomPapendrecht3,613,70
8Yslain VerwaalPAC3,513,70
 Michiel de KwaastenietOud-BeijerlandDNS2,70

Jongens Junior B – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Léon MakAV De Gemzen4,814,71
2Benjamin CoolenHaag Atletiek4,114,21
3Maurits van der ZielVAV4,013,90
4Sam de PaauwHaag Atletiek3,813,40
5Tom de PaterVAV3,613,30
6Rogier DerksenPAC3,413,02
7Bruno OelePAC3,213,32
7Jeroen PoieszRotterdam3,213,70
9Wessel Den EngelsenPAC3,11
10Florian van der HoeftPAC3,11
11Evert RosbergenPAC2,61
 Ferrie HamerHaag AtletiekDNS3,10
 Jasper OelePACDNS
 Ruben ClausPACDNS
 Robin van OpstalAV Spirit Oud BeijerlandDNS

Jongens Junior C – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Marnix KolkmanAV Edam4,414,25
2Duane van DijkhuizenFortius3,613,90
3Tijmen HermsePAC3,112,85

Masters mannen – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Ronald MeijerAltis4,514,40

Masters vrouwen – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
 Sigrid FlorusseFortiusNM3,15

Meisjes Junior A – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Sterre De BooyARV Ilion3,613,60
2Kirsten KuntzAV Passaat3,013,30
2Mirte KokPAC3,013,43
4Britt de ReusAV Passaat2,61
 Shaya van HoudtPACDNS3,01

Meisjes Junior B – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Saskia van der BoorFortius3,313,50
2Nanah Fung-LoyARV Ilion3,213,50
3Jemima de JongePAC2,612,70
 Samar AhmedUtrechtNM3,00
 Otte WieneseGAC HilversumDNS3,20
 Charlotte DemoulinBredaDNS2,90
 Karlijn SchoutenFortiusDNS3,20

Meisjes Junior C – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Thyra van DiemenPAC3,213,33

Senioren mannen – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Koen van der WijstAV Unitas5,31
2Timo de WaterARV Ilion5,215,20
2Rasmus JorgensenPAC5,215,65
4Sam KransePAC4,814,90
5Christian OberdorferGAC Hilversum4,714,60
6Steven EleonoraARV Ilion4,614,60
7André FaesenAV Attila4,214,45
7Alain BettonvielTilburg4,21
9Nils StokPAC4,11
9Marco de KeijzerRotterdam Atletiek4,114,40
11Maikel SchoutenHaag Atletiek4,01
11Kevin van ZundertAV Sprint4,014,51
13Evbako OgbeidePAC3,814,25
13Leandor JonkersScorpio3,813,90
15Chris VerploeghHaag Atletiek3,513,51
16Rik Van LeeuwenAV Passaat3,413,50
17Martijn KokTilburg3,21
18Erwin de GierPAC3,01
18Koen van den MeirackerSpark3,013,10
 Cédric ChambrillonPACNM
 Corentin HATONPhanosDNS4,44
 Rutger KoppelaarARV IlionDNS5,62
 Eirik DolvePACDNS5,66
 Ruben MirandaPACDNS5,60
 David KapellinPACDNS5,32
 Mark PedersenSparkDNS3,70
 Olle van den BoomAV Daventria 1906DNS4,50
 Niels van DeurzenAV Spirit Oud BeijerlandDNS2,60
 Roman MonteHilversumDNS

Senioren vrouwen – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Killiana HeymansPAC4,114,10
2Marijke WijnmaalenARV Ilion3,814,10
2Hanna JanssonPAC3,814,05
2Sara CantoPAC3,813,97
5Sara ErikssonPAC3,614,00
5Anita KarregatPrins Hendrik3,614,05
5Jonne DommerholtEindhoven3,613,70
8Eva JaarsmaAV Lycurgus3,413,70
8Isabel JanssenPAC3,413,80
8Margit KorporaalPAC3,413,40
8Melinde BolandRotterdam Atletiek3,413,40
12Fleurine van BeekHaag Atletiek3,213,10
12Anya KochPAC3,213,60
12Thea WangborgPAC3,214,00
15Yvonne BlokAAC2,81
 Malin DahlstromPACNM4,55
 Dominique EsselaarAV UnitasNM4,05
 Vera SchoonackersPhanosDNS3,05
 Fanny BerglundPACDNS4,20
 Beccy LinsenAV AttilaDNS2,20
 Jenny PopeAV Groene SterDNS
 Anoeska SchreijerAV Spirit Oud BeijerlandDNS1,50

Jongens Junior A – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Evbako OgbeidePAC4,103,80
2Tim van VugtAV Haarlem3,804,00
 Cédric ChambrillonPACDNS3,20

Jongens Junior B – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Leon MakAV De Gemzen4,204,35
1Daan SpiljardPAC4,204,20
3Sjoerd WezelenburgAV Lycurgus3,803,50
3Jelle De JongAV Lycurgus3,803,70
5Jeroen PoieszPAC3,603,40
6Rafael RaapPAC3,503,90
6Finnian van der SteenhovenPAC3,503,82
6Yslain VerwaalPAC3,503,40
6Jordi van der WalPAC3,503,52
10Jitse van EschAV Gouda3,103,00
11Bruno OelePAC2,802,90
 Jakob PutzATV VenrayNM4,00
 Bart MulderAV WijchenDNS3,05

Jongens Junior C – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Duane van DijkhuizenAV Parthenon3,603,20
1Benjamin CoolenHaag Atletiek3,603,50
3Jip HaestSpado3,302,80
4Sam de PaauwHaag Atletiek3,003,00
5Ferrie HamerHaag Atletiek2,602,70
5Stan de DeugdSpado2,602,40
7Florian van der HoeffPAC2,502,62
8Ruben ClausPAC2,202,10
8Tijmen HermsePAC2,20

Jongens Junior D – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Jasper OelePAC2,302,22
2Joep BoveeSpado2,00
3Yuma van DijkhuizenAV Parthenon1,501,80

Masters mannen – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Jasper OelePAC2,302,22
2Joep BoveeSpado2,00
3Yuma van DijkhuizenAV Parthenon1,501,80

Masters vrouwen – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Sigrid FlorusseAV Parthenon3,003,15

Meisjes Junior A – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Marijke WijnmaalenARV Ilion4,004,05
2Killiana HeymansPAC3,804,10
3Sterre De BooyARV Ilion3,605,50
4Shaya van HoudtPAC2,702,90
5Lise van de VeldePAC2,60

Meisjes Junior B – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Marijke WijnmaalenARV Ilion4,004,05
2Killiana HeymansPAC3,804,10
3Sterre De BooyARV Ilion3,605,50
4Shaya van HoudtPAC2,702,90
5Lise van de VeldePAC2,60

Meisjes Junior C – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Jemima De JongePAC2,602,42
 Samar AhmedHellas UtrechtNM3,00

Meisjes Junior D – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Thyra van DiemenPAC3,103,02
2Lotte HaestSpado2,302,15
3Daphne LambregtsSpado2,102,05
4Nynke KuipersDK en AV Hercules2,001,80
5Sofie ThomasPAC1,901,92
6Anne ZuijdgeestPAC1,801,90

Senioren mannen – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Eirik DolveNoorwegen5,205,50
2Roman MonteGAC Hilversum4,804,91
3Pelle RietveldARV Ilion4,705,05
3Frederik WeisethNoorwegen4,704,90
5Steven EleonoraARV Ilion4,604,54
5Sybren BlokPAC4,604,71
7Sam KransePAC4,50
7Remon BerrevoetsPAC4,504,40
9Stan DoesLeiden Atletiek4,404,60
9Ronald MeijerAltis4,404,56
11Marco de KeijzerRotterdam Atletiek4,304,22
12André FaesenAV Attila4,004,20
13Maikel SchoutenHaag Atletiek3,904,00
14Alain BettonvielAV Attila3,803,80
15Mark PedersenSpark3,703,10
16Chris VerploeghHaag Atletiek3,403,51
17Koen van den MeirackerSpark2,803,00

Senioren vrouwen – Polsstokhoogspringen

#AtleetVerenigingPolshoogOBP
1Isabel JanssenPAC3,603,80
1Jonne DommerholtEindhoven Atletiek3,603,70
3Kirsten DrostARV Ilion3,403,70
3Melinde BolandRotterdam Atletiek3,403,36
5Anya KochPAC3,203,35
6Yvonne BlokAAC2,803,00
7Anne-Marijke VoetsEindhoven Atletiek2,102,20
 Vera SchoonackersPhanosNM3,05
 Jitske SpijkerDEMNM3,71
 Esther van den PolHaag AtletiekNM3,40
 Kathrine HaarklauNoorwegenNM4,35
 Eva JaarsmaAV LycurgusDNS3,72

Elite Mannen

#AtleetVerenigingGeboortejaarKlassePolshoog
1Menno VloonLycurgus1994MSEN5,55 m
2Sam KransePAC Rotterdam1992MSEN4,80 m
3Milan MeeuseUnitas1994MSEN4,80 m
4Remon BerrevoetsPAC Rotterdam1994MSEN4,30 m
5Jorick MelgersIlion1996JJA4,20 m

Elite Vrouwen

#AtleetVerenigingGeboortejaarKlassePolshoog
1Killiana HeymansPAC Rotterdam1997MJA3,90 m
2Isabel JanssenPAC Rotterdam1994VSEN3,80 m
3Anita Karregatav Edam1991VSEN3,80 m
4Annemieke DunninkPhoenix1980VM353,50 m
5Anya KochPAC Rotterdam1993VSEN3,00 m
6Melinde BolandRotterdam Atletiek1988MJA3,00 m

Groep 1

#AtleetVerenigingGeboortejaarKlassePolshoog
1Mirte KokHercules1999MJB2,80 m
2Thyra van DiemenParthenon2002MJD2,70 m
3Bart MulderAV Wijchen2000JJC2,70 m
4Lise van der VeldePAC Rotterdam1997MJA2,60 m
5Hilmar DuutPAC Rotterdam1999MJB2,60 m
6Florian van der HoeffPAC Rotterdam2001JJC2,20 m
7Marloes AbbinkAlmere 812000MJC2,10 m
8Jemima de JongePAC Rotterdam2001MJC2,00 m
9Wessel den EngelsePAC Rotterdam2001JJC2,00 m
10Tijmen HermsePAC Rotterdam2002JJD1,85 m

Groep 2

#AtleetVerenigingGeboortejaarKlassePolshoog
1Annebel JaarsmaLycurgus1999MJBDNF
2Maikel SchoutenHaag Atletiek1983MSEN3,90 m
3Finnian van der SteenhovenPAC Rotterdam2000JJC3,60 m
4Pepijn VerploeghPAC Rotterdam1996JJA3,50 m
5Aron BlomPassaat1999JJB3,50 m
6Rafael RaapPAC Rotterdam1999JJB3,40 m
7Chris VerploeghHaag Atletiek1987MSEN3,30 m
8Alies van BerkumHercules1998MJB3,30 m
9Tinka BroekmanUnitas1999MJB3,20 m
10Pieter KnotnerusFeniks1991MSEN3,00 m
11Pricilla HuismanPassaat1996MJA2,80 m

Groep 3

#AtleetVerenigingGeboortejaarKlassePolshoog
1Jeroen PoieszPAC Rotterdam2000JJC3,40 m
2Jordi van der WalPAC Rotterdam1999JJB3,40 m
3Yslain VerwaalPAC Rotterdam1999JJB3,40 m
4Mark PedersenSpark1996JJA3,10 m
5Duane van DijkhuizenParthenon2002JJD3,10 m
6Sanne EekelGAC Hilversum1990VSEN3,10 m
7Saskia van der BoorParthenon2000MJC2,90 m
8Sigrid FlorusseParthenon1981VSEN2,80 m
9Fleurine van BeekHaag Atletiek1997MJA2,70m
10Koen van der MeirackerSpark1994MSEN2,70 m
11Hilde den EngelsenHercules1999MJB2,70 m
12Camille van de BrugPAC Rotterdam2000MJC2,70 m
13Shaya van HoudtPAC Rotterdam1999MJB2,50 m

Groep 4

#AtleetVerenigingGeboortejaarKlassePolshoog
1Rinze VenderboschHaag Atletiek1988MSEN4,60 m
2Ronald Meijerav Altis1982MSEN4,40 m
3Steven EleonoraIlion1996JJA4,30 m
4Kevin van ZundertSpint1995MSEN4,20 m
5Rianna GaliartLycurgus1985VSEN4,20 m
6Glenn KunstHaag Atletiek1999JJB4,10 m
7Marco de KeijzerRotterdam Atletiek1988MSEN4,00 m
8Jason Steverinkt Haasje1989MSEN4,00 m
9Robin Scholtenav Wijchen1992MSEN3,80 m
10Marc SuvaalRotterdam Atletiek1965MM453,80 m
11Daan SpiljardPAC Rotterdam2000JJC3,80 m
12Erwin de GierPAC Rotterdam1997JJA3,50 m
13Nils StokPAC Rotterdam1994MSEN3,50 m
14Jonne DommerholtEindhoven Atletiek1996MJA3,30 m